Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
KIDSport Gorlice - szkoła pływania i badmintona
Popularyzacja dyscypliny badmintona
Turnieje - Yonex Friends' Cup, Jesienne Spotkania z Badmintonem, Gorlicka Majówka
nauka gry w badmintona dla dzieci, młodzieży i dorosłych
zajęcia dla amatorów oraz zawodników

nowy sezon - nowa strona !

djRozpoczynamy nowy sezon 2015/2016. Wraz z początkiem sezonu oddajemy również do użytku nową wersję strony. Dotychczasowa wciąż będzie dostępna pod znajdującym się w górnym menu linkiem "archiwalna". Życzymy miłego odbioru i samych sukcesów w rozpoczynającym się sezonie!

.

kontakt@badminton.gorlice.pl

               W dniach 18-19.06.2016 r. na ziemi Przemyskiej w Medyce odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli, Pracowników Oświaty oraz Trenerów i Instruktorów w badmintonie. W Mistrzostwach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z całej Polski, w tym również gorliczanie. Nasze miasto reprezentowali: Górski Jarosław, Piekarz Dariusz, Knot Jerzy, Urbanik Tomasz, Gancarz Robert i Mariusz Masztafiak.

            Ostatecznie po bardzo zaciętych pojedynkach w swoich kategoriach osiągnęli wysokie wyniki mocno zaznaczając udział Gorlic w zawodach.              

             Górski Jarosław-I miejsce singiel, Dariusz Piekarz- II miejsce singiel,  Górski Jarosław/Piekarz Dariusz-I miejsce debel, Knot Jerzy-V miejsce singiel, Urbanik Tomasz-III miejsce singiel i II miejsce gra mieszana z Dominiką Guzik-Płuchowską, oraz Gancarz Robert/Mariusz Masztafiak- II miejsce gra podwójna.

 

Serdecznie gratulujemy sportowej postawy i godnego reprezentowania Ziemi Gorlickiej.  

GALERIA