KIDSport Gorlice - Badminton 2016

Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
KIDSport Gorlice - szkoła pływania i badmintona
Popularyzacja dyscypliny badmintona
Turnieje - Yonex Friends' Cup, Jesienne Spotkania z Badmintonem, Gorlicka Majówka
nauka gry w badmintona dla dzieci, młodzieży i dorosłych
zajęcia dla amatorów oraz zawodników

nowy sezon - nowa strona !

djRozpoczynamy nowy sezon 2015/2016. Wraz z początkiem sezonu oddajemy również do użytku nową wersję strony. Dotychczasowa wciąż będzie dostępna pod znajdującym się w górnym menu linkiem "archiwalna". Życzymy miłego odbioru i samych sukcesów w rozpoczynającym się sezonie!

.

kontakt@badminton.gorlice.pl

 

Punktowe i medalowe zdobycze młodych badmintonistów w 2016 roku.

-  start w Wojewódzkim Turnieju Badmintona ( Tomice, 02.2016)

ü   4 miejsce Janik Aleksander   - gra pojedyncza

-  start w Grand  Prix  Polski Juniorów i Młodzików  ( Przemyśl, 02.2016)

ü   4 miejsce gra podwójna  chłopców-  Rafał  Markowicz  i  4 miejsce  gra mieszana-  Rafał  Markowicz

 -  start w  Mistrzostwach Województwa w Badmintonie  ( Niepołomice, 03.2016)

ü  brązowy medal  Kacper Chrząścik - gry pojedyncze

 -  start w  Grand  Prix  Polski Juniorów i Młodzików w Badmintonie-

( Suchedniów, 04.2016)

ü  1 miejsce w grze mieszanej (złoty medal)– Rafał Markowicz i  3 miejsce ( brązowy medal) w  grze podwójnej – Rafał Markowicz

 

 

             -  start w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie-  ( Białystok,04.2016);    3 miejsce w grze podwójnej- R. Markowicz,  3 miejsce w grze mieszanej- R. Markowicz ( dwa brązowe medale),  5 miejsce w grze pojedynczej- Bartosz Piekarz

 

GALERIA

  

  -  start w  Wojewódzkim Turnieju Badmintona ,,Gorlicka Majówka  z Badmintonem” ( Szymbark, 05.2016)

ü   2 miejsce Kuszyński Szymon,  1 miejsce Gancarz Kamil,  3 miejsce Daniel Przybylski,  2 miejsce Kacper Chrząścik,  3 miejsce Aleksander Janik

 -  start w Wojewódzkim Turnieju Badmintona ( Szczucin, 09.2016)

ü   2  miejsce  Gabriel Totoś (dzieci) ;  3 miejsce  Adrian Totoś (młodzik młodszy);  1 i 2  miejsce Szymon Piekarz   ( młodzik i junior młodszy), Kamil Gancarz 4 miejsce( młodzik młodszy)   - gry pojedyncze

-  start w  XVII  Turnieju Badmintona z okazji Święta Niepodległości

( Niepołomice, 11.2016)

ü   1 miejsce (złoty medal)  Gabriel Totoś;  2 miejsce (srebrny medal)   Szymon Piekarz,  3 miejsce (brązowy medal)  Aleksander Janik - gry pojedyncze

-  start w Grand  Prix  Victora w Badmintonie  ( Mielec, 12.2016)

  1 miejsce Adrian Dziki ( kategoria Open);  3 miejsce Kamil Gancarz ( młodzik młodszy)- gry pojedyncze;   3 miejsce Adrian Dziki/Szymon Piekarz – gra podwójna