Powrót

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
KIDSport Gorlice - szkoła pływania i badmintona
Popularyzacja dyscypliny badmintona
Turnieje - Yonex Friends' Cup, Jesienne Spotkania z Badmintonem, Gorlicka Majówka
nauka gry w badmintona dla dzieci, młodzieży i dorosłych
zajęcia dla amatorów oraz zawodników

nowy sezon - nowa strona !

djRozpoczynamy nowy sezon 2015/2016. Wraz z początkiem sezonu oddajemy również do użytku nową wersję strony. Dotychczasowa wciąż będzie dostępna pod znajdującym się w górnym menu linkiem "archiwalna". Życzymy miłego odbioru i samych sukcesów w rozpoczynającym się sezonie!

.

kontakt@badminton.gorlice.pl

W dniach 12-14.06.2015 r. w Białymstoku odbyła się XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych U-17) w badmintonie. W zawodach wzięli udział najlepsi zawodnicy  z kraju, wyłonieni drogą eliminacji międzywojewódzkich oraz na podstawie wysokiej pozycji na listach klasyfikacyjnych Polskiego Związku Badmintona. Województwo Małopolskie reprezentowała czwórka badmintonistów, w tym dwójka zawodników UKS ,,Orliki” Ropica Polska- Piotr Kukuła i Izabela Jajko (fot. pierwsi z lewej).

Nasi zawodnicy wystąpili w grach podwójnych. Start na Mistrzostwach Polski, tym razem nie udał się naszym młodym badmintonistom. Najlepszy wynik osiągnęła Izabela Jajko, która wraz ze swoją partnerką Olgą Mikszą w grze podwójnej wywalczyła IX lokatę.